Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 26 wrz
Wyjazd 27 wrz
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Listopadowy koncert Big Bandu Fabryka Wełny
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
10 listopada 2018

Listopadowy koncert Big Bandu Fabryka Wełny

Serdecznie zapraszamy 10 listopada, na wyjątkowy koncert Big Band-u Fabryka Wełny upamiętniający odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Z okazji 100-rocznicy, usłyszymy tylko polskie utwory w wyjątkowych aranżacjach!

Big Band Fabryka Wełny to inicjatywa muzyków z województwa łódzkiego, którzy założyli dużą orkiestrę rozrywkową. Siedzibą zespołu jest hotel Fabryka Wełny.

Skład zespołu to klasyczny big band: 5 saksofonów, 4 puzony, 5 trąbek i czteroosobowa sekcja rytmiczna. Wśród muzyków znajdują się nauczyciele akademiccy, muzycy Filharmonii Łódzkiej, Teatru Wielkiego i Teatru muzycznego w Łodzi, członków wielu znanych polskich zespołów jazzowych i rozrywkowych. Wraz z zespołem występują również znani wokaliści i instrumentaliści.

Repertuar Big Bandu to przede wszystkim. muzyka swingowa. Słuchacze mają możliwość posłuchania na żywo muzyki ze "złotej ery jazzu" z polowy ubiegłego wieku, kiedy to grały słynne orkiestry Glenny Millera, Benny Goodmana, czy Duka Ellingtona. W repertuarze nie brakuje również klasycznej muzyki tanecznej w oryginalnych aranżacjach, którą tak rzadko wykonuje się na dzisiejszych balach i przyjęciach. Na koncertach można również usłyszeć transkrypcje utworów klasycznych oraz klasyczne marsze J. Sousy, do dzisiaj z powodzeniem grane przez duże orkiestry jazzowe. Dodatkowo Big Band zachwyca również kompozycjami własnymi.

Koncert odbędzie się 10/11/2018 o godz. 19:00, w centrum bankietowym hotelu Fabryka Wełny (1 piętro)
Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale wymaga okazania darmowej wejściówki, którą można odebrać w recepcji hotelowej do dnia 9.11.2018 r.  - WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI ZOSTAŁE ODEBRANE

 

Polecamy!

Big Band Fabryka Wełny Koncert

Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij