Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 16 paź
Wyjazd 17 paź
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
5 urodziny Fabryki Wełny
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
05 marca 2019

5 urodziny Fabryki Wełny

Zbliża się wielkie święto hotelu Fabryka Wełny - 5 marca 2019 celebrujemy 5 urodziny!

5 lat temu hotel otworzył swoje drzwi dla pierwszych Gości. Kompleks położony w centrum Pabianic, został wybudowany na terenie dawnego imperium przemysłowego rodziny Baruchów, zajmujących się produkcją tkanin bawełnianych. Nowatorski obiekt łączy ponad stuletnią historię z nowoczesnością, tworząc idealne miejsce zarówno na krótki, weekendowy pobyt rodzinny jak i na spotkania o charakterze biznesowym.

Fabryka Wełny przez 5 lat funkcjonowania zdobyła wiele nagród i rekomendacji za niepowtarzalną architekturę, design, kuchnię i obsługę m.in. Hermes „Poradnika Restauratora” w kategorii Restauracja Hotelowa, Tkalnia SPA & Wellness uzyskała tytuł najlepszego miejskiego SPA w tegorocznej edycji Perfect SPA Awards, a sam hotel już na początku istnienia otrzymał prestiżowe wyróżnienie - RICS Regeneration Award, Poland 2014 & New Hotel of Year. Ponieważ nieustannie stawiamy na rozwój, budynek zostanie rozbudowany, tym samym zyska dodatkowe 68 pokoi, 3 sale konferencyjne i salę koncertowo-balową.

Dziękujemy wszystkim Gościom, stałym bywalcom oraz sympatykom hotelu za wspaniałe 5 lat! 

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną - polecamy specjalny kod promocyjny 5urodziny dzięki któremu zyskacie 15% rabatu na rezerwacje pobytów oraz pakiety pobytowe!
Rabat uwzględnia rezerwacje dokonane w dniach 5.03.-31.03.2019 na okres 5.03.-31.08.2019 r.

Regulamin promocji

5 urodziny hotelu Fabryka wełny


 

Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij