Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 16 paź
Wyjazd 17 paź
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Wystawa malarska
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
16 listopada 2019

Wystawa malarska

Wystawa Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego - Tarnów Jezierny 2019

Serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 16 listopada w Fabryce Wełny.

 

Plenery w Tarnowie Jeziernym odbyły się w sierpniu tego roku w bardzo urokliwim miejscu – Pałacyku Myśliwskim, miejscu z bardzo długą historią. Położony nad samym jeziorem był doskonałą bazą dla grupy malarzy, którzy się tam spotkali. Odbyły się tam dwa plenery, każdy trwał tydzień. Uczestniczkami były kobiety z całej Polski, a pośród nich dwie Pabianiczanki.

Plenery prowadzili Joanna Trzcińska i Janusz Knorowski – wykładowcy ASP w Łodzi i w Warszawie.

Czas spędzony na plenerze był niesamowicie intensywny. W założeniu organizatorów spotkanie na plenerze miało na celu pogłębienie wiedzy w zakresie warsztatu malarza, ale również chcieliśmy pomóc uczestniczkom w przełamywaniu wewnętrznych granic.

Plonem plenerów jest kilkadziesiąt obrazów, różnego formatu i treści. Bardzo wiele ciekawych realizacji, a i te mniej udane przyniosły bezcenne doświadczenie.

Okazało się, że mimo bardzo różnych profesji, wieku i światopoglądów – udało nam się znaleźć wspólny mianownik, a to za sprawą piękna natury i wrażliwości, która pozwala nam je zobaczyć.

 


Wernisaż odbędzie się 16 listopada (sobota) o godz. 17:00, w pokoju 222 (2 piętro - naprzeciwko biura notarialnego, wejście od ul. Zamkowej 2)

Wystawa będzie dostępna do. 28.11.2019 r. W przypadku zainteresowania, prosimy na miejscu skontaktować się z obsługą hotelu - tel. 517 739 418

Wstęp na wernisaż oraz wystawę - bezpłatny


Serdecznie zapraszamy! 
 

Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij