Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 07 gru
Wyjazd 08 gru
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice

Big Band Fabryka Wełny

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Big Band Fabryka Wełny
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online

Fabryka Wełny to jedyny hotel posiadający własny Big Band! Szukając atrakcji, które miałyby uczynić kolejne wydarzenie wyjątkowym, polecamy zapoznanie się z umiejętnościami 19 uzdolnionych muzyków występujących jako Big Band Fabryka Wełny.

 

Początki

Początki

Jest to zupełnie nowa inicjatywa łódzkich muzyków, którzy postanowili założyć dużą orkiestrę jazzową grającą w składzie charakterystycznym dla klasyczny big bandów: saksofony, puzony, trąbki i sekcja rytmiczna. Artyści to nauczyciele akademiccy, muzycy Filharmonii Łódzkiej, Teatru Wielkiego i Teatru Muzycznego w Łodzi, członkowie wielu znanych polskich zespołów jazzowych i rozrywkowych.

Repertuar

Repertuar

Big Band to przede wszystkim muzyka swingowa. Staramy się, żeby nasi słuchacze mogli usłyszeć „na żywo” muzykę ze „złotej ery jazzu” z połowy ubiegłego wieku kiedy to grały słynne orkiestry Benny Goodmana, Counta Basiego, Duke’a Ellingtona czy Woody’ego Hermana – komentuje saksofonista Jakub Raczyński.

Pełna wolność

Pełna wolność

Co stanowi o niewątpliwej wyższości big bandu nad innymi orkiestrami?

- To, że przy orkiestrze symfonicznej nie da się tańczyć, a przy tanecznej nie da się wysiedzieć. Za to przy big bandzie – pełna wolność i dowolność!

Wszelkich informacji na temat możliwości zaangażowania Big Bandu Fabryka Wełny udzielą pracownicy działu Sprzedaży i Marketingu: konferencje@fabrykawelny.pl

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany możliwością zaangażowania Big Bandu Fabryka Wełny napisz bądź zadzwoń do nas.

* Pola wymagane

Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij