Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 25 sty
Wyjazd 26 sty
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice

Imprezy okolicznościowe

  1. Strona główna
  2. Przyjęcia
  3. Imprezy okolicznościowe
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online

Hotel Fabryka Wełny & SPA to również doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań i uroczystości w gronie najbliższych. Oryginalny anturaż oraz sale dostosowane do indywidualnych preferencji, sprawią, że uroczystość na zawsze utrwali się w pamięci Gości.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Hotel Fabryka Wełny & SPA to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań i uroczystości w gronie najbliższych. Niecodzienne wnętrza restauracji, sześciu sal bankietowych oraz kręgielni Maszynownia umożliwiają przygotowanie mniejszych i większych przyjęć takich jak urodziny, imieniny, wieczory panieńskie lub kawalerskie.

Zobacz menu
 KOMUNIE

KOMUNIE

Pierwsza Komunia święta to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. Okoliczność sprzyja spotkaniom w gronie najbliższych, dlatego wymaga szczególnej oprawy. Uczcij ten wyjątkowy dzień w Fabryce Wełny, skupiając się na pozytywnych emocjach jakie mu towarzyszą, a my gwarantujemy, że zadbamy o każdy szczegół. 

 

Zobacz menu komunijne
Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany oragnizacją wesela lub przyjęcia w naszym hotelu napisz bądź zadzwoń do nas.

* Pola wymagane

Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij