Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 24 paź
Wyjazd 25 paź
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Smaki Pabianic 2018
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
12 października 2018

Smaki Pabianic 2018

Festiwal smaków ponownie zagości w kalendarzu lokalnych wydarzeń!

 

 

 

 

 

 

Smaki Pabianic podczas ubiegłorocznej edycji udowodniły, że na miejskiej mapie nie brakuje Artystów w swoim fachu i nie trzeba szukać daleko by natrafić na prawdziwe kulinarne perły. II Edycja konkursu rozpocznie się 15/11 i potrwa do 18/11/2018 r. (do godz. 16:00).


Kucharze przygotują popisowy zestaw degustacyjny, składający się z przystawki i dania głównego – całość w stałej cenie 29 zł. 

Zmagania Restauratorów podlegać będą ocenie najbardziej wymagającego jury - Gości. Głosowanie odbędzie się w tradycyjny sposób, poprzez formularze konkursowe, na których uwzględnione zostaną cztery kategorie, które pozwolą wyłonić zwycięzców w każdej z nich oraz wyróżnić Najlepszą Restaurację w mieście.

Głosowanie zostanie zakończone w niedzielę 18/11/2017 r. o godz. 16:00. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni tego samego dnia, na oficjalnym podsumowaniu, które odbędzie się w hotelu Fabryka Wełny, po wyjątkowym koncercie - szczegóły niebawem! 

Festiwal stwarza okazję do spędzenia czasu z bliskimi oraz pozwala docenić walory pabianickiej kuchni.  
Zapraszamy do wspólnego świętowania! 

Zachęcamy do obserwowania festiwalowego wydarzenia - bądź z nami na bieżąco!

Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij