Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice +48 42 206 88 88 recepcja@fabrykawelny.pl
Przyjazd 24 paź
Wyjazd 25 paź
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Kolejny triumf Szefa Kuchni!
Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
30 października 2018

Kolejny triumf Szefa Kuchni!

Wzorcownia by W. Bober wyróżniona nagrodą Grand Award - 3 widelce PLUS w prestiżowym plebiscycie.

W piątkowy wieczór 26.10.2018 w Rytrze w Willi Poprad, odbyła się premiera VIII edycji elitarnego Przewodnika Poland 100 Best Restaurants, który od kilku lat tworzy kulinarną mapę Polski. Restauracje oceniane są przez konsumentów oraz przeszkolonych inspektorów, którzy przyznają punkty za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji. Twórcom listy zależy na promowaniu miejsc tworzonych z pasją, przy zachowaniu najwyższej jakości. Gala oraz przewodnik są najlepszym podsumowaniem pozytywnych wydarzeń w polskiej gastronomii. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 włascicieli i szefów kuchni restauracji, które znalazły się na liście Poland 100 Best Restaurants 2018. 3 widelce PLUS - to najwyższa nagroda jaką można otrzymać w konkursie. 

Serdecznie gratulujemy! 
 

By odpowiednio uczcić sukces, wszystkich Gości serdecznie zapraszamy do Restauracji Wzorcownia, gdzie od 2 do 4 listopada, otrzymacie 10% rabatu na wszystkie dania z karty!Fabryka Wełny Hotel & SPA, Pabianice
Rezerwuj online
Newsletter
Zapisz się do newslettera
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij